النحل

هُوَ الَّذِی أَنزَلَ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً لَّکُم مِّنْهُ شَرَابٌ وَمِنْهُ شَجَرٌ فِیهِ تُسِیمُونَ

ﺍﻭﺳﺖ ﺁﻥ ﻛﻪ ﺑﺮﺍﻱ ﺷﻤﺎ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺁﺑﻲ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩ ﻛﻪ ﻧﻮﺷﻴﺪﻧﻲ ﺷﻤﺎ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ. ﻭ ﻴﺎﻫﺎﻧﻲ ﻛﻪ [ﻬﺎﺭﺎﻳﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ] ﺩﺭ ﺁﻥ ﻣﻲ ﺮﺍﻧﻴﺪ، ﺍﺯ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ. (١٠) 

یُنبِتُ لَکُم بِهِ اَّرْعَ وَاَّیْتُونَ وَالنَّخِیلَ وَالْأَعْنَابَ وَمِن کُلِّ الثَّمَرَاتِ إِنَّ فِی ذَٰلِکَ لَآیَةً لِّقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ

ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻪ ﻭﺳﻴﻠﻪ ﺁﻥ ﺁﺏ، ﺑﺮﺍﻱ ﺷﻤﺎ ﻛﺸﺖ ﺯﺍﺭ ﻭ ﺯﻳﺘﻮﻥ ﻭ ﺩﺭﺧﺘﺎﻥ ﺧﺮﻣﺎ ﻭ ﺍﻧﻮﺭ، ﻭ ﺍﺯ ﻫﺮ ﻧﻮﻉ ﻣﻴﻮﻩ ﺍﻱ ﻣﻲ ﺭﻭﻳﺎﻧَﺪ. ﻫﻤﺎﻧﺎ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺍﻣﺮ ﺑﺮﺍﻱ ﺁﻧﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻲ ﺍﻧﺪﻳﺸﻨﺪ، ﻧﺸﺎﻧﻪ ﺍﻱ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ. (١١) 

دیروز قبل از آزمون قاری این دو تا آیه رو قرائت کرد،ب اون بخش ایتون‌ش ک رسید چنتا از رفقای دانشگاه ی نگاهی کردن بهم خندیدن البته خودمم خنده‌م گرفته بود

کلا جالب بود

++++++++++++++++++++

دختر سید حسن نصرالله ی مصاحبه با رومه صبح نو کرده ی بخشیش اینه:

ممکن است در سفرم به ایران خیلی‌ها مرا بشناسند اما در لبنان من یک زینب» معمولی هستم و فقط تعدادی از دوستان بسیار نزدیکم باخبرند که من دختر سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله هستم. من یک زینب» فارغ از پدرم هستم؛ با این که به آن پدر افتخار می‌کنم.»

یکی از چیزایی ک میگم لبنان رو دوست دارم ب خاطر این جور آدماشه

دختر سردار سلیمانی هم اسمش زینبه، زینب سلیمانی

دختر شهید عماد مغنیه البته اسمش فاطمه هست ولی خب بعضی جاها اشتباها اسمش رو زینب مغنیه زدن،ایشون بازیگر هم هستن

ی سخنرانی جهاد مغنیه داره بعد از شهادت پدرش خیلی خفنه اگه با عربی‌ش مشکل ندارید ی سرچ بزنید ببینید

فاطمه مغنیه هم ی سخنرانی پیش رهبر انجام داده ک قشنگ معلومه اون ابهت و کمال پدر ب این دو تا رسیده

در کل ژن خوب واقعی اینا هستن

پ.ن۱: علت اینکه دخترهای انقلابی‌مون انقد پیکسل جهاد مغنیه رو میزنن و دوس‌ش دارن دلیل نمیشه ک منه ب اصطلاح انقلابی هم عاشقانه‌ی لبنان و غیر وطنی دوست داشته باشم؟ یا باید دنبال دلیل محکم تری بگردم؟

حمایت از تولید ملی همش حرفه؟؟؟

پ.ن۲:

ای شاهزاده،

دختر آزاد پارسی

تا خواستم بغل کنمت انقلاب شد :/

" احمد جمعه‌پور "

پ.ن۳:

‏دلم برایت تنگ شده

همانقدر که نمی دانی

همانقدر که نمی‌فهمی

همانقدر که بی شعوری

همانقدر که خری