دیشب مهمونی بودیم یکی از اونایی ک تو مهمونی بود، ی بنده خدای حوزوی و معممی بود ک داشت حرف میزد:

نمیخوام بگم اینا عذاب الهی هست ولی من رفیقام تو شیراز هستن میگفتن اینجا اصن رعایت حد و حدود نمیشه و دختر و پسر درهم هستن و من با خانواده م واقعا نمیتونم بیام بیرون واسه بچه ها بده و فقط ی زمان های خاصی میایم بیرون ک بدآموزی نداشته باشه و این حرفا

میگفت این سیل میتونه ی هشدار باشه از طرف خدا و.

بعد از صحبت های این بنده خدا یکی از دوستاش از قم زنگ زد ک ظاهرا قم ب ی سریا آماده باش دادن ک داره سیل میاد!!!

کاری ندارم ب بقیه ولی اینکه بارون رحمت الهی رو بلایای طبیعی اسمش رو بذاریم یعنی خااااک بر سر مدیریت کلان کشور

میگن ک قوم نوح هم اولش ب بارون میخندیدن:/

گشتم ی سری حدیث پیدا کردم با مضمون بارون و رجب ب هیچ عنوان نمیخوام ربطی ب چیزی بدم ولی این حدیث‌ها صحیح و مستند وجود داره:

(حدیث مهدویت و نوروز هم ک قبلا گذاشته بودم)

امام صادق (ع) فرموده است: قائم آل محمد (ص) هفت سال حکومت مى‏کند و براى او مدت شبانه روز طولانى مى‏شود، آنچنان که یک سال از مدت حکومتش معادل ده سال از سالهاى شماست و در واقع معادل هفتاد سال از سالهاى شما حکومت مىیکند و چون ظهورش نزدیک شود در تمام ماه جمادى الثانیه و ده روز از رجب چنان بارانى مى‏بارد که مردم مانند آن ندیده ‏اند و خداوند با آن باران گوشتها و بدنهاى‏ مؤمنان را در گورهایشان می ‏رویاند و گویى هم اکنون آنان را مى‏بینم که از سوى جهینة 1» مى‏آیند در حالى که گرد و خاک از موهاى خویش مى‏زدایند.

روضة الواعظین / ترجمه مهدوى دامغانى، ص: 430

( 1). نام دهکده اى بسیار بزرگ و آباد از دهکده‏هاى میان موصل و بغداد است، معجم البلدان، ص 184، ج 3، چاپ 1906 میلادى، مصر. م.

. این حدیث را طبرسى هم در کتاب اعلام الورى نقل مى‏کند، و على بن عیسى هم در کشف الغمة با حدیث سابق روایت مى‏کند.

یکی به واسطه کینه ای که نسبت به نظام داره.

یکی به حساب انتقاد و مچ گیری از جناحِ سر کار در دستگاه های اجرایی

یکی میخواد بگه از زوایای پنهان و سِرّی حوادث خبر داره

یکی هم به خاطر احساساتی شدن و ابراز تأسف از اتفاقات تلخ

با اطلاعات، عکس ها و فیلم های جعلی، نامرتبط و شایعه، سیلی در فضای مجازی به راه میندازن.

اجازه بدیم تا رسانه های معتبر کار اطلاع رسانی #سیل در کشور رو انجام بدن.

احساساتی نشید، هرچی به دستتون رسید، منتشر نکنید، اطلاعات غلط فقط حال مردم رو بدتر میکنه.

واقعا نمیدونم دلیلش چیه! اینقدر بعضیا اصرار دارن واسه هر چیزی حتما حرفی زده باشن حتی اگه حقیقتش معلوم نشده باشه.

جا تو این سیلاب ک کل کشور رو در بر گرفته یادی کنیم از کاوه مدنی صاحب نظریه ی قدرتمند ورشکستگی آب ک میگیم جاسوس بود، میگید فعال محیط زیسته

تو ایران بلای طبیعی نداریم، همه ش بلای مدیریتیه

یاور تدبیر دولت ابر و باران می شود

یک ونیز داخلی سهم گلستان می شود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها