"به گزارش مرکز خبر مسجد مقدس جمکران،هم‌زمان با غروب جمعه و دعای منتظران برای تعجیل فرج صاحب‌امان ارواحنا فداه در مسجد مقدس جمکران و به مناسبت شهادت دو مهدی یاور نمونه دوران، پرچم سرخ یالثارات الحسین(علیه السلام) بر فراز گنبد فیروزه ای این مکان مقدس به اهتزاز درآمد."

در فرهنگها و ملل مختلف پرچم برای بیان احساسات ، اعتقادات و. بکار میره. در میان اعراب رسم بر این بود که کسی خونش به ناحق و مظلومانه ریخته بشه و انتقام اون به نحو شایسته‌ای هنوز گرفته نشده، پرچم سرخی رو روی مزار اون مشذاشتند. پرچم سرخ گنبد امام حسین(ع) هم واسه همین موضوع هست تا نشون بده که منتقم خون امام حسین ع خود خدا هست و تا ظهور امام زمان(عج) که منتقم اصلی هستند، رنگ این پرچم تغییر نمیکنه.

حالا مسئولین مسجد جمکران یه حرکت خوبی انجام دادند و تو غروب جمعه رنگ این پرچم مسجد رو به یالثارات الحسین(ع) و به رنگ قرمز به خاطر شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس تغییر دادند.

پ.ن:

قصه‌های خاورمیانه برای نخوابیدن است، عزیز من!

در این منطقه هیچ وقت احساس غریبی نمیکنی، هر جای این خاک را کنار بزنی، دوستی رفیقی برادری، دفن شده

داشتم به گزینه‌ای که دو سال پیش با یه سری از رفقا برای گزینه‌های روی میز ایران برای اقدام متقابل در خصوص غلط های آمریکا، کار میکردیم و مسئولیت جمع شدن پروژه با من، فکر میکردم

انتقام و پاسخی بود که حقیقتا درخور عظمت سردار سلیمانی بود ولی صد حیف چون بعید میدونم این کارت رو واسه خون سردار سلیمانی استفاده کنند و نگه داشتند واسه بعدا

اگه استفاده کنند، من به شخصه یکی از خوشحال ترین آدم های ایران خواهم بود که تونستم تو قضیه ی خونخواهی از این جنایت بزرگ آمریکا، سرم جلوی شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و خونواده شون و رهبری و ملت ایران بلند باشه، و جواب همه ی بی خوابی کشیدن ها و خستگی های اون پروژه رو خواهم گرفت هر چند که هیچ وقت اسمی از اقداماتی که واسه اون پروژه انجام دادم، نخواهم برد و نخواهند برد

یادمه یه سری سر این پروژه اعصابم خرد بود و وقتی داشتم یه سری گزارش ها رو به یه بنده خدایی میدادم گفتم بسه دیگه ما چرا باید *************** که اون بنده خدا خیلی آروم گفت، میدونم مدیریت درست و ساختن ایران واسه تو خیلی بهتره ولی بدون تحلیل هایی تو، ممکنه این مسائل جمع نشه

کی قراره از برگ برنده ی مون استفاده کنند، خدا میدونه

و مقدر است که کماکان دچار بنشیند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها