رهبر امروز دیدار با هیئت های دانشجویی یه جا هست که میگن:

"یکی از برادران عزیز، گفتند شما صحبت کنید؛ بنده زیاد صحبت میکنم. آن مقداری که من و امثال من صحبت میکنیم اگر نصف آن، کار کنیم،همه دنیا آباد میشود.

دعا کنیدکه خدا به ماتوفیق بدهدصراط مستقیم حق را همچنانکه تاامروزشناخته‌ایم تا آخرعمرمان بشناسیم ودر آن راه حرکت کنیم و ثابت‌قدم باشیم."

.بنظرتون منظورشون از امثال من کی بود؟

راهنمایی می کنم اول اسمش ه.

افزایش نقدینی از 1600هزار میلیارد تومن به 1980هزار میلیارد تومن‍♂️

پ.ن1:

‏واقعا تکلیف زندگی ما هایی که نه ازدواج میکنیم نه تو مجردی عشق و حال میکنیم چیه؟

پ.ن2:

چقدر این پیاده روی جاماندگان تو شهر ری با صفا بود، اولش پدرجان قصد بردن خونوادگی ما رو نداشت به دلایلی ولی بعدش قانع شد و رفتیم و چه رفتنی

خیلی خوب خوب جاتون خالی، حدیث داریم که میگن زیارت شاه عبدالعظیم حسنی معادل زیارت امام حسین ع هست، نمیدونم پیاده روی تو این مسیر هم همون ویژگی رو داره یا نه ولی من هر قدمی میرفتم واسه کربلا نرفته ها و رفته های بیانی دعا کردم، کاملا هم جدی میگم

پ.ن3:

‏خیلی جالبه که اکثر اونایی که فکر میکنن مراحمن، مزاحمن و همه ی اونایی که فکر میکنن مزاحمن درست فکر میکنن.

البته یه عده هستن که عزیز دل هستن و خدا ان شاءالله زیادشون کنه

پ.ن4:

‏عکسای دسته جمعی دوره کارشناسی خیلی جالبن. بعد از مدت‌ها که نگاهشون می‌کنی می‌بینی توشون همه چی هست : استاد دانشگاه، فرار مغزها، کارمند بانک، گل‌فروش، کافی شاپ دار، بیکار، دکوراسیون داخلی، انباردار، طلافروش، منشی، بنگاهی، لباس زیر فروش .

عکس دورهمی دفاعیه م که تو پست های قبلی بود رو مثلا چندسال دیگه میبینن میگن اعه حاجی یادته این رضا بودا یادش بخیر جوون خوبی بود حقش بود شهید بشه

پ.ن4.5:

بعد دفاع‌م وقتی خبر به فامیل رسید، مامانم عکس بنر تبریک المپیادم رو که دانشکده زده بود و همراه با عکس دفاع‌م (همون که دستم ماژیک بود) واسه دایی‌م میفرسته، داییم این دوتا عکس رو میچسبونه بهم و تو کانال اطلاع رسانی روستای پدربزرگم میفرسته و اون بشر ادمین هم که دوست خونوادگی مون محسوب میشه منتشر میکنه تو کانال، حالا این مسئله که من یشدت (قبلا هم زیاد تاکید کردم)مخالف اینم که عکسم تو گوشی ملت به خصوص دخترها باشه رو بذارید کنار این مسئله که کل کانال 216نفر عضو داره و خیلی از پست های کانال بزور به 100تا بازدید میخوره ولی از دو روز پیش تا الان عکس من بالای 300تا بازدید خورده، اصلا یه وضعی شد عجیب و مضحک، شما حساب کن که خواهر شوهر و برادرزاده ی عمه م به عمه ی من تبریک گفت که برادرزاده ت فلان شده و اونا هم پز منو به بقیه دادن (من گفتم که حالا که منتشر کردید زیرش بنویسید نوه ی حاج سید *** **** و نوه ی مرحوم ***** ***** که اسم اونا دیده بشه و نه اسم من، یه جورایی روغن ریخته رو نذر امامزاده کردم)

اینا به کنار من یه عکس دارم واسه دوسال پیشه که بغل حرم امام رضا ع با چفیه هستم و بشدت خوشگل افتادم(کلا چهره ی خوشگلی دارم ولی با چفیه قشنگتر هستم و پیش حرم چندبرابر بهتر خودشیفته هم خودتونید ولی جدی میگم این یکی عکس رو شاید منتشر کردم) و به قول دوستم استایل شهید حججی دارم، این روزا اون عکسه هم داره بشدت پخش میشه و اصلا یه وضعی

شما حساب کنید که بابا و مامان #ایشون هم زنگ زده و تبریک گفتن، و به مامان و بابام گفتند که از طرفشون منو ببوسند اسیر شدیم به حضرت عباس‍♂️

کلا سعی کنید قبلش در مورد اینکه بچه هاتون دوست دارند اسم و عکسشون جایی پخش بشه یا نه باهاشون م کنید

پ.ن5:

*******(یه سری حرفا که نمیشه زد!)

پ.ن6:

من انقد دوسش دارم کِ:

حاضرم باهاش هزار سال تو بلاتکلیفی بمونم 

امّا تمومش نکنم

#اوشون؟

پ.ن7:

من کربلا تا حالا نرفتم

ولی هر وقت یه نفری میره و میگه من حرم هستم و بهش من یا خونواده میگیم دعا کنید، پیش حرم حضرت عباس ع هست

آخریش همین چند روز پیش بود که مامانم به یکی زنگ زده بود و گفته بود از طرف رضا میشه یه نذری رو بندازی تو حرم

اون بنده خدا گفت فرقی داره کجا بندازم؟ مامان گفت نه و اونم گفت من پیش حرم حضرت عباس هستم ان شاءالله خودش هم بیاد همین جا میندازم

پ.ن8:

از روش های تربیت نوین دین به بچه ها میشه از این جمله استفاده کرد که

‏وقتی داریم وضو میگیریم خدا مارو .is typing میبینه

پ.ن9:

وقتی بابات هنوز مستاجره و بعد از دوبار ارث رسیدن بهش تو سن 55سالگی یه خونه 60متری خریده، و تو انتظار داری پسره 22ساله با پول و درآمد خودش با جنسیس و یه خونه تو فرشته بیاد خواستگاریت، یه خورده به سطح انتظار و فهمت شک کن شاید داری زندگی رو از زاویه ی بدش میبینی

پ.ن10:

نوشته بود:

دختری که باهاش ازدواج میکنید ، نورچشمی یه خانوادست

اگه توانایی خوشبخت کردنشا ندارید ، شرف داشته باشید و ازدواج نکنید .

بله دختر خانم محترم در جواب به نمایندگی از پسران باید بگم که

+پسری که باهاش ازدواج میکنید الاغ یه خانواده اس اگه توانایی بار کشیدنا ازش ندارید ،شرف داشته باشید سوارش نشید

+پسرا وبال گردن خانوادشونن :/

+پسری که باهاش ازدواج میکنید رجیم، رانده شده و مطرود خانواده‌ست و خانواده‌ش همچون دستمال چرکینی او را به بیرون پرت کرده است پس هر بلایی دلتون خواست سرش بیارید

پ.ن11:

چقدر من از این تیکه ی آهنگ خواجه امیری خوشم میاد:

دستتو بده نبض دستت ساعت جهانمه

لمس لحظه هام کنارت بهترین زمانمه

چی بگم بجات آرزویی که میشه رو کنم

چی می خوای بگو منم همونو آرزو کنم

از این یکی هم خوشم میاد:

تورودیدم نفسم بند اومد

دل من یکدفعه یک حالی شد

.

من به چشمای خودم شک کردم

این همه میشه مگه زیبایی؟

مثل تو وقتی تو خوابا هم نیست

نمیشه حتی بگم رویایی

من هنوزم به چشام شک دارم

تو هنوزم با منی، اینجایی

اگه بیداریه من دیوونه م

اگرم خوابه که تو رویایی

از این تیکه ی آهنگ حوای من بابک جهانبخش هم خوشم میاد:

دنیا عوض شده برام از اون شبی که دیدمت

بی خستگی یه عمره که دارم با #عشق ادامه میدمت.

#اوشون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها