من از هیچکس نمیتونم بیخبر بمونم

نه از خانواده نه از دوست و اشنا

من حتی امیدِ زیادی به این انلاین شدن های تلگرام دارم که وقتی میبینم ینفر مدت زیادی به صفحه چتش باادمای اطرافش سر نزده ذهنم درگیر میشه و همون لحظه بهش پیام میدم که "سلام فلانی،دیدم مدتیه به اینجاسر نزدی گفتم حالتو بپرسم"

دوستی میگفت خب وقتی مدت طولانی ای انلاین نشده یعنی نیست،چرااونجا پیام میدی حالشو بپرسی

سوال خوبی میکنه و خوب بلدم جوابشو بدم!

بهش میگم تو امتحان کنی،میبینی که چجوری بازدیدش توی همون لحظه از اون حالتِ نیستی و نبودنِ چند وقتش تبدیل میشه به "ایز تایپینگ"

من خوب میدونم که اینجور افراد منتظر چی هستن

اون ادم نشسته و زل زده به صفحه ی موبایلش تا ببینه کسی واقعا متوجه نبودنش میشه یانه

تا ببینه وجودش برای کسی اهمیت داره یانه

اون ادم روزای زیادی رو منتظر بوده تا پیامی شبیه همون پیام من به دستش برسه

اون ادم هست فقط منتظره یکی سراغشو بگیره

شاید اون "یکی"نباید من باشم

شاید منتظره تا کسی دیگه سراغشو بگیره

اصلا ممکنه بخاطر همین خودشو به نبودن زده باشه

امابعضی ادما یوقتا جایی از زندگیشون وایستادن که فقط منتظرن ینفر هم که شده دوستشون داشته باشه ،ممکنه ادامه ی روزای باقی مونده ی زندگیشون و بود و نبودنشون فقط وابسته ی این باشه که ینفر سراغشون رو بگیره

که ینفر نگرانشون باشه

تو از نبودنای طولانیِ ینفر،از انلاین نشدن های طولانی مدتش،میتونی بفهمی این ادم همونیه که همیشه خودش برای همه بوده و حالا میخواد با یه مدت نبودن ببینه چند نفر از همون ادما نگرانش میشن و سراغشو میگیرن

پ.ن۱:نویسنده‌ش رو نمیدونم

پ.ن۲:

ولأن أبسط الأشیاء تؤثر فیک، سَتتعب کثیراً یا صدیقی، هَذا العَالم لا ینفع معه مَن یَشعُر کثیراً

حال که از ساده‌ترین چیزها متأثر می‌شوی، بسی رنج خواهی برد دوستِ من، این جهان با آدم‌های بسیار حساس، سر سازگاری ندارد

#غادة_السمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها